Osobní profil Petzik (neregistrovaný) | 14.09.2012 14:44
No vzhledem k tomu, že referát A týmu se objevil včera a B tady ještě není, čekat se musí .
Ale hovno nemusí se čekat já jen v práci se nedostanu an osovní mejl mám to bloklé a doma se k tomu nedostanu. To víš moc práce musíš mě to jaryne posílat na tenhle mejl jan.kratochvil@unicreditgroup.cz
Osobní profil Petzik #7 | 13.09.2012 22:44
Osobní profil (neregistrovaný) | 13.09.2012 16:47
nebo se musí vždy prvně čekat na referát ˇAčka????
Osobní profil . (neregistrovaný) | 06.09.2012 16:03
V Radoticích musíme vyhrát jiná cesta není kluci!
Osobní profil Jarda (neregistrovaný) | 05.09.2012 17:38
K tomu referátu B ve zkratce: kdo byl v neděli na fotbale,viděl v prvním poločase převahu a koncert zahozených 100% šancí v podání domácích hráčů.Skóre v prvním poločase otevřel po krásné akci Lukáš Kolář.Po prvním poločase šli domácí do kabin za stavu 1:0 a nutno dodat že zaslouženě,ale rozdíl měl být větší,což se ukázalo jako rozhodující na konci zápasu.

V druhém poločase se domácí k zakončení moc nedostávali a 2x inkasovali.Prohra nezasloužená,ale hraje se na góly.Nezbývá než máknout a v Radoticích urvat 3 body.

Jinak pro neregistrovaného: s Béčka vždy píšeme z
Osobní profil Petzik #7 | 05.09.2012 6:41
Už to sem Krťa dával... Musí se určit někdo z B týmu, nebo někdo, kdo pravidelně chodí na zápasy B, aby reporty pravidelně psal.
Osobní profil (neregistrovaný) | 04.09.2012 21:02